House on the Hill

Vind het beste hotel in Kaapstad voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur
Vergelijk aanbiedingen voor House on the Hill op honderden sites, allemaal op één plek
Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen
Kamers en prijzen vergelijken
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
Wat feiten op een rij
Inchecken vanaf: | 11:30 |
---|---|
Uitchecken vóór: | 11:00 |
Voorzieningen
wifi
Parkeren
Luchthavenshuttle
Niet roken
Huisdieren welkom
Spellenkamer
Meer over House on the Hill

House on the Hill
House on the Hill is een eco-bewust, door de eigenaar beheerd pension in Green Point, Kaapstad, op slechts 1 km van het V&A Waterfront. Excursies zoals parachutespringen en duiken met haaienkooien kunnen worden geregeld.
Beoordelingen en reviews
Hygiëne4,5
Locatie4,7
Service4,4
Kamers4,3
Waar voor je geld4,7
Slaapkwaliteit4,5
Uitstekende locatie
5 Norman Road, Kaapstad, Zuid-Afrika|0,60 km vanaf Groenpuntstadion
Inchecken en uitchecken
Inchecken vanaf:
11:30
Uitchecken vóór:
11:00
Goed om te weten
Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.
Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.
Beste bezoeker, deze regio heeft last van erge droogte. Wees erop attent dat bepaalde accommodaties maar beperkt water kunnen gebruiken. Laat House on the Hill van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) heeft deze accommodatie de openingstijden van de receptie en andere diensten verkort. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Er zijn medische controles beschikbaar voor gasten die vanwege het coronavirus (COVID-19) in quarantaine zitten. Deze controles kunnen persoonlijk of virtueel worden gedaan, afhankelijk van het accommodatietype en de locatie.
House on the Hill: veelgestelde vragen
Heb je vluchten of een auto nodig voor je reis?
Wist je dat we je kunnen helpen bij het plannen van de rest van je reis? Ontvang exclusieve aanbiedingen en geweldige tarieven voor vluchten en autoverhuur.Vluchten naar Kaapstad
Autoverhuur in Kaapstad