Hotels in Clinton Hill, New York City

Vind het beste hotel in Clinton Hill voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels in Clinton Hill met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in New York City

Alle hotels weergeven in Clinton Hill

Meer hotels bekijken
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Inclusief alle belastingen en heffingen
Meer hotels bekijken

Andere reizigers waren dol op deze hotels in Clinton Hill

Deze accommodaties zijn door reizigers beoordeeld als de beste in de stad en verdienen alle lof op het gebied van hygiëne, klantenservice en locatie.
Meer info

Hotels in Clinton Hill, New York City: veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Clinton Hill met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 130 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 145 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 206 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 284 €. De goedkoopste dag om in Clinton Hill te verblijven is donderdag.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat donderdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Clinton Hill. De duurste dag is zaterdag.
De goedkoopste maand voor een verblijf in Clinton Hill is januari, met een gemiddelde prijs van 136 € per nacht. De duurste maand is december, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 263 € per nacht. Deze gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op alle hotels die we hebben gevonden, van hostels tot vijfsterrenhotels.
De gemiddelde prijs van een hotel in april is 225 € per nacht, wat ongeveer 4% hoger is dan de rest van het jaar.