Hotel Belleclaire Central Park

+ 193

Vind het beste hotel in New York City voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hotel Belleclaire Central Park op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf
15:00
Uitchecken vóór
12:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Fitnesscentrum
24-uurs receptie
Restaurant

Meer over Hotel Belleclaire Central Park

Hotel Belleclaire Central Park

Hotel Belleclaire ligt vlak bij een metrostation in de wijk Manhattan in New York. Je kunt hier lekker wandelen en dichtbij vind je de winkelstraten. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Amerikaans natuurhistorisch museum en Lincoln Center. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn Broadway en Times Square. Heb je zin om een evenement of wedstrijd bij te wonen tijdens je verblijf? Bekijk het programma van Radio City Music Hall. Reizigers loven de centrale ligging van dit hotel, onder meer door de bezienswaardigheden. Daarnaast hoef je voor het openbaar vervoer ook niet ver: 79 St. Station ligt op een steenworp afstand en naar 72nd St. Station (Broadway) is het 6 minuten lopen. Hotel met gratis ontbijt, op loopafstand van Central Park Dit rookvrije hotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook 2 bars/lounges en een koffiebar/café. Gratis ontbijt voor onderweg en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Een valetparkeerservice, een conciërgeservice en een stomerij/wasserijservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Hotel Belleclaire heeft 262 kamers met een kluis en een haardroger. Alle bedden hebben donzen dekbedden. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft premium kabelzenders, betaalfilms en Netflix. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. In dit hotel in New York is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, bureaustoelen en een telefoon met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,3
Locatie4,6
Service4,3
Kamers3,9
Waar voor je geld4,2
Slaapkwaliteit4,1

Uitstekende locatie

4,6

2175 Broadway, Manhattan, New York City, 10024, Verenigde Staten|1,32 km vanaf Central Park

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 27 (USD30) per persoon per nacht

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Verpakt voedsel

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Een borg van USD 300 is verplicht. Deze wordt contant geïnd. Je wordt terugbetaald binnen 14 dagen na het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie. De verplichte servicekosten zijn inclusief het volgende: - dagelijks Frans broodontbijt - fles mineraalwater in de kamer - breedband-WiFi - Wandelingen in de omgeving Houd er rekening mee dat er een pre-autorisatie van USD 100 per nacht uitgevoerd wordt voor eventuele bijkomende kosten. Er kan een kleine koelkast worden geplaatst tegen een dagelijkse vaste toeslag van USD 30, op basis van beschikbaarheid. Neem om dit te regelen rechtstreeks contact op met het hotel.
Belangrijke informatie over de stad
Guests must provide own credit card which matches name of reservation when checking in. The hotel will pre-authorize your card and the pre-authorization will be released if there are no extra charges or damage to the room when checking out. Some hotels and room types have special policies, please check with the hotel for more information.-
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Cash

Hotel Belleclaire Central Park: veelgestelde vragen

Ja, Hotel Belleclaire Central Park heeft een restaurant.
Bij Hotel Belleclaire Central Park kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hotel Belleclaire Central Park.
Hotel Belleclaire Central Park ligt op 7.9 km van het stadscentrum van New York City.
Hotel Belleclaire Central Park ligt in New York City, Verenigde Staten en ligt op 7.9 km van het stadscentrum van New York City.