Skyscanner
  • Help
  1. Start
  2. Hotels
  3. Oostenrijk
  4. Traunkirchen
  5. Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior

Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior

Klosterplatz 4, Traunkirchen, 4801, Oostenrijk

+ 187

Kamers en prijzen

Voorzieningen

Beoordelingen en reviews

De omgeving verkennen

Vind het beste hotel in Traunkirchen voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Voorzieningen

Alles bekijken
wifi
Parkeren
Luchthavenshuttle
Fitnesscentrum
Spa
Restaurant

Meer over Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior

Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior

Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior ligt aan de oever van het meer de Traunsee en biedt directe toegang tot het meer. Het bevindt zich in het centrum van Traunkirchen in het gebied Salzkammergut en ligt op 10 km van Gmunden.

Beoordelingen en reviews

4,2/5
Zeer goed209 beoordelingen
Hygiëne4,3
Locatie4,9
Service4,2
Kamers4,1
Waar voor je geld4,0
Slaapkwaliteit4,4

Reviews van reizigers

Filteren op
Sorteren op
Genoemd door reizigers
Familiereiziger

Opmerking: 29 mei 2024

Verblijfdata: mei 2024

5,0/5
h_vs

Optimale service en gastvrijheid

De service bij het inchecken, de gastvrijheid van het personeel en eigenlijk te veel om op te noemen. Gewoonweg het waren 4 fantastische dagen in een perfect hotel. De planning voor een volgende trip is in de maak, en zeker weer naar dit hotel.

Antwoord van hotel

Opmerking: 30 mei

Lieber Gast,
vielen Dank für Ihren Besuch bei uns in Traunkirchen und die tolle Bewertung, ist uns immer wieder eine Freude.
Mit herzlichen Grüßen aus Traunkirchen
Groepsreiziger

Opmerking: 17 mei 2017

Verblijfdata: mei 2017

5,0/5
h_vs

Fantastisch hotel aan de Traunsee

Het hotel ligt schitterend aan het meer en vanuit je kamer en badkamer hebben een prachtig uitzicht. Het is heel compleet met boeken op de kamer, leen rugzak, luxe badjas en slippers, ligbedden op het terras en de steiger , een spa en een supergoed restaurant. Het ontbijt is ook super!

Antwoord van hotel

Opmerking: 30 mei

Dear guest!
Thank you very much for your comments.
We are looking forward to welcoming you again!
Best regards,
Wolfgang Gröller
Familiereiziger

Opmerking: 4 mrt. 2017

Verblijfdata: jul. 2016

5,0/5
h_vs

Droom plek net aan het meer

Mijn zoon en ik bezochten dit juweeltje van een hotel in de zomer waar de temperatuur was 30 C. Dit was perfect! De kamer was prachtig met een terrasse toezicht op het meer en in de ochtend voor het ontbijt, we sprongen direct in het koele meer vanaf het bruggetje voor een frisse ochtendduik, kijken naar de zonsopgang boven de bergen. Het ontbijt was fenomenaal, serieus ongeëvenaard, en het stadje biedt mooie wandelroutes, geweldige restaurants en absolute rust. Ik hoop dat naar teruggaan op een dag, het was elke minuut van onze vier dagen verblijf - perfect alvorens over te gaan tot Salzburg voor de Festspiele.

Antwoord van hotel

Opmerking: 3 mei

Thank you so much for your wonderful remarks! We would be very happy to welcome you again in Traunkirchen!
All the best,
Wolfgang Gröller & Family
Stel

Opmerking: 30 dec. 2016

Verblijfdata: dec. 2016

3,0/5
h_vs

Het is een schande

Er is heel veel voor dit hotel, de ligging nabij het meer is prachtig en elk van de kamers hebben direct uitzicht op het meer. Onze kamer was onlangs gerenoveerd en er was veel ruimte. Er was een bord met fruit en koekjes op de kamer en dat was een mooi gebaar.
Echter:
- de helft van het hotel nog niet gerenoveerd zoals zalen en receptie, zodat het algehele interieur is teleurstellend, tenzij u in het restaurant
- tijdens de winter is er geen plek om te zitten en te genieten van het uitzicht op het meer, tenzij u in uw kamer
- ontbijt eindigt om 10 zodat u moet door 9:00 als je een douche voordat die niet de luie ding te doen op vakantie
- bijna niets is geschreven in het Engels, waaronder dagmenu's en het voelde meer aandacht werd besteed aan Oostenrijkse gasten
- Hun website vermeldt verwelkomd en tassen uitgevoerd naar uw kamer, er was zeker geen welkom en we waren Net vertelde waar te gaan bijna grof. Toen we incheckten 8 00 Het kostte ons 10 minuten te vinden iemand om ons in te checken en de dame behandelden ons alsof we vervelend en niet uitgelegd iets tenzij uitdrukkelijk gevraagd. Bijvoorbeeld we niet vragen over parkeergelegenheid die we veronderstelden dat inbegrepen was, op onze laatste dag kregen we te horen dat was eigenlijk betaald parkeren en we hadden geluk we niet een kaartje krijgt (het meisje die ons was veel aangenamer en ten minste verontschuldigend in tone) .
- De schoonmaakster binnengevallen in onze kamer toen we waren wisselend bij 9 : 15 om de kamer schoon, we dachten dat de manier waarop ze kwam en de tijd was totaal ongepast is.
- Tijdens het ontbijt was een beproeving om koffie te bestellen en eieren en als je bestelling tot de dame die ons incheckte was meer van dat onbeleefd en stern houding.
We nooit gemerkt voordat hoe belangrijk de service is, want als het was slechts de voorzieningen van het hotel zouden krijgt zeker een 4 . 5 sterren. Maar Kortom we hebben niet welkom voelen en is niet een plek waar we zouden graag terugkeren naar, wat jammer is.

Antwoord van hotel

Opmerking: 19 januari

Dear guest!
Thank you very much for your comments on your stay.
We are happy you enjoyed your room. We recently renovated two entire floors including our suites.
The majority of the hotels in Austria offer breakfast until 10 am. It doesn't state anywhere that our breakfast time is longer than 10 am. We are sorry that it was not long enough for you.
There is no excuse for our employees treating you in the wrong way and we are really sorry about this! However during the period of your stay mentionned we had nobody checking in at the time stated above. Our (male) receptionist was on duty until 10 pm.
Our website is in German and Englisch. Our employees speak English. We are sorry you felt we treated Austrian guests with more attention. We definately didn't want you to feel that way!
We are really sorry that you didn't tell us all of the mentioned above in person. We would have been happy to talk to you about your comments!
Best regards,
Wolfgang Gröller
Stel

Opmerking: 26 okt. 2016

Verblijfdata: okt. 2016

5,0/5
h_vs

Perfect verblijf

Ohne van de meest ontspannende vakantie ooit. Prachtig hotel mooie personeel zeer vriendelijk en het beste eten rond het meer. Probeer de ebike Mtb en haar een berg. Fascinerende grappig mooi. Spa Perfect evenals

Antwoord van hotel

Opmerking: 19 januari

Dear guest!
It was our pleasure to make you stay with us a perfect one!
Thank you so much for taking the time to write your comments!
We are looking forward to welcoming you soon again,
Gröller family & Team
  • ...

Uitstekende locatie

4,9

Klosterplatz 4, Traunkirchen, 4801, Oostenrijk|0,2 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Buffet

Ontbijtopties

Continentaal ontbijt, Glutenvrij ontbijt, Vegetarisch ontbijt

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Laat Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd. Het wordt aangeraden vooraf te reserveren voor het gastronomisch restaurant van het hotel. U kunt hiervoor rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie. De contactgegevens vindt u in uw reserveringsbevestiging.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logo

Cash

Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior: veelgestelde vragen

Ja, Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior heeft een restaurant.
Bij Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior.
Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior ligt op 0.2 km van het stadscentrum van Traunkirchen.
Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior ligt in Traunkirchen, Oostenrijk en ligt op 0.2 km van het stadscentrum van Traunkirchen.

Heb je vluchten of een auto nodig voor je reis?

Wist je dat we je kunnen helpen bij het plannen van de rest van je reis? Ontvang exclusieve aanbiedingen en geweldige tarieven voor vluchten en autoverhuur.
Vluchten
Autoverhuur in Traunkirchen
  1. Start
  2. Hotels
  3. Oostenrijk
  4. Opper-Oostenrijk
  5. Traunkirchen
  6. Das Traunsee - Das Hotel zum See 4 Stern Superior
Download onze app
NL·nl-NL·€ EUR
HelpPrivacyinstellingenInloggen
CookiebeleidPrivacybeleidAlgemene gebruiksvoorwaardenBedrijfsinformatie
  • Hotelgids
  • Binnenlandse vluchten
  • Vliegtickets
  • Hotels
  • Autoverhuur
  • Reisapp
  • Reistrends
  • Sitemap
  • Vakantiebestemmingen
  • Over ons
  • Waarom Skyscanner?
  • Media
  • Ons team
  • Toegankelijkheid
  • Duurzaamheid
  • Vacatures
  • Nieuwsartikelen
  • Zo werkt Skyscanner
  • Samenwerken
  • Adverteer bij ons
  • Reisinzicht
  • Affiliates
  • Reis-API's
  • Vliegtickets
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam Schiphol
    • Jakarta
    • Antalya
    • Tanger Ibn Battouta
    • Nador
    • Colombo
    • Kuala Lumpur
  • Hotels
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam
    • Jakarta
    • Antalya
    • Tanger
    • Nador
    • Colombo
    • Kuala Lumpur
  • Autoverhuur
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam
    • Jakarta
    • Antalya
    • Tanger
    • Nador
    • Colombo
    • Kuala Lumpur
© Skyscanner Ltd 2002 – 2025

We respecteren je privacy

Om je ervaring te personaliseren, verzamelen we gegevens over hoe je Skyscanner gebruikt, waaronder persoonsgegevens zoals je IP-adres. Met het volgende doel: informatie op een apparaat opslaan en/of openen, voor gepersonaliseerde advertenties, advertentiemetingen, doelgroepenonderzoek en ontwikkeling van diensten. Lees ons Cookiebeleid.

Wij en onze 141 partners kunnen voor bepaalde doeleinden een beroep doen op gerechtvaardigd belang in plaats van toestemming. Accepteer alle cookies door ‘Alles accepteren’ te selecteren of sta alleen essentiële cookies toe door ‘Alleen essentiële cookies accepteren’ te selecteren. Ga naar ‘Instellingen beheren’ om je voorkeuren bij te werken.

Beheer je voorkeuren of trek je toestemming op elk moment in via de Privacyinstellingen.

Instellingen beheren