Hotels Lawas

Populaire filters:

Populaire hotels, van namen die je vertrouwt

Geweldige deals, zonder boekingskosten

Bespaar nu en boek wanneer jij er klaar voor bent

Vertrouwde hotelaanbieders in Lawas

De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.

Kun je het juiste hotel niet vinden?

Zoeken naar alle beschikbare hotels in de buurt van Lawas. Vind het perfecte hotel voor jou.

Luxe verblijf of betaalbaar uitstapje?

Of je nu op zoek bent naar 5-sterrencomfort of een betaalbaar hotel, wij zoeken voor je. Zo kan jij heerlijk van je verblijf in Lawas genieten.
Vind hoteldeals in Lawas en bekijk appartementen, hostels en andere accommodatie met Skyscanner Hotels. Kies en boek een van de {num_hotels} hotels in Lawas of vergelijk hotels in de buurt van populaire bezienswaardigheden zoals Lawas Methodis Church, Dataran Bandar Lawas en Taman Awam Lawas. Zoek je naar hotels met specifieke kenmerken in Lawas? Typ dat kenmerk in bovenstaand zoekvak.

Vind goedkope hotels in Lawas: veelgestelde vragen

In Lawas is de verwachte gemiddelde temperatuur in juni 25°C. De warmste maand is meestal mei, met een gemiddelde van 28°C. De koudste maand is december, met een gemiddelde temperatuur van 22°C. De maand met de meeste regen is oktober en de droogste maand is maart.
Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Lawas met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 13 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 15 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 25 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 26 €. De goedkoopste dag om in Lawas te verblijven is woensdag.
De dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Lawas is luchthaven Lawas (LWY), dat is 6.4 km van het stadscentrum.

Andere luchthavens zijn:

luchthaven Limbang, dat is 44.5 km van het stadscentrum.
Luchthaven Labuan, dat is 52.1 km van het stadscentrum.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat woensdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Lawas. De duurste dag is donderdag.
De gemiddelde prijs van een driesterrenhotel in Lawas ligt momenteel rond de 27 € per nacht. Het goedkoopste driesterrenhotel dat we vonden kost 21 € per nacht.