Hotels met 3 sterren in Le Kremlin-Bicêtre

Vind het beste hotel met 3 sterren in Le Kremlin-Bicêtre voor jouw datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen met 3 sterren van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels met 3 sterren in Le Kremlin-Bicêtre met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Le Kremlin-Bicêtre

Alle hotels in Le Kremlin-Bicêtre weergeven

Meer hotels bekijken
Op deze pagina gebruiken we geschatte prijzen om je te helpen kiezen uit een groot aantal opties. De prijzen op deze pagina zijn indicatieve schattingen op basis van zoekopdrachten van reizigers op Skyscanner, die kunnen worden gewijzigd.
Inclusief alle belastingen en heffingen
Meer hotels bekijken

Andere reizigers waren dol op deze hotels met 3 sterren in Le Kremlin-Bicêtre

Deze accommodaties zijn door reizigers beoordeeld als de beste in de stad en verdienen alle lof op het gebied van hygiëne, klantenservice en locatie.
Meer info

Hotels met 3 sterren in Le Kremlin-Bicêtre: Veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Le Kremlin-Bicêtre met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 52 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 93 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 195 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 181 €. De goedkoopste dag om in Le Kremlin-Bicêtre te verblijven is zondag.
De dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Le Kremlin-Bicêtre is luchthaven Parijs Orly (ORY), dat is 9.0 km van het stadscentrum.

Andere luchthavens zijn:

luchthaven Toussus-Le-Noble, dat is 19.0 km van het stadscentrum.
Luchthaven Parijs Charles de Gaulle, dat is 26.2 km van het stadscentrum.
Luchthaven Parijs Beauvais, dat is 74.0 km van het stadscentrum.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat zondag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Le Kremlin-Bicêtre. De duurste dag is zaterdag.
De gemiddelde prijs van een viersterrenhotel in Le Kremlin-Bicêtre ligt momenteel rond de 148 € per nacht. En het goedkoopste viersterrenhotel dat we vonden kost 108 € per nacht.
Als je Le Kremlin-Bicêtre bezoekt met kinderen, probeer het dan Ibis Budget Paris Porte d'Italie Ouest.