Skyscanner
  • Help
  1. Start
  2. Hotels
  3. Filipijnen
  4. Bacolod City
  5. Hometown Hotel - Lacson Bacolod

Hometown Hotel - Lacson Bacolod

26th Lacson St, Bacolod City, 6100, Filipijnen

+ 128

Kamers en prijzen

Voorzieningen

Beoordelingen en reviews

De omgeving verkennen

€ 87

Vind het beste hotel in Bacolod City voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hometown Hotel - Lacson Bacolod op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vindenlogos
1 nacht
Filteren opFilteren op

Inclusief alle belastingen en heffingen

op Trip.com

Kamer met tweepersoonsbed

Gratis annuleren
Zonder maaltijden
op Agoda

Kamer met tweepersoonsbed

Gratis annuleren
op Booking.com

Kamer met tweepersoonsbed

Gratis annuleren
Zonder maaltijden
op Hotels.com

Standaard tweepersoonskamer

Gratis annuleren
Zonder maaltijden

Aanbiedingen voor dezelfde accommodatie worden gesorteerd op een aantal factoren, waaronder de prijs en onze potentiële inkomsten.Ontdek hoe Skyscanner werkt

Nadat je bent doorgestuurd, kan het zijn dat onze partner de kamerprijs, belastingen en heffingen anders berekent. De taal en valuta kunnen ook veranderen. Maar je hoeft je geen zorgen te maken over extra kosten.

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:30
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

Alles bekijken
wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
24-uurs receptie
Restaurant

Meer over Hometown Hotel - Lacson Bacolod

Hometown Hotel - Lacson Bacolod

Hometown Hotel - Lacson Bacolod biedt accommodatie met gratis WiFi in Bacolod, op 17 minuten lopen van het Negros Museum en op 7 km van het Panaad-stadion. De accommodatie is gebouwd in 2012 en ligt op 25 km van Mambukal zipline.

Beoordelingen en reviews

3,1/5
Voldoende30 beoordelingen
Hygiëne4,5
Locatie4,3
Service3,4
Kamers2,5
Waar voor je geld3,4
Slaapkwaliteit2,5

Reviews van reizigers

Filteren op
Sorteren op
Genoemd door reizigers
Familiereiziger

Opmerking: 27 apr. 2017

Verblijfdata: apr. 2017

4,0/5
h_vs

Betaalbaar en geweldige locatie :)

Ik ben echt blij dat ik dit hotel gevonden. Het is gelegen in Lacson straat in Bacolod, waar de meeste eetgelegenheden liggen binnen handbereik. U hoeft alleen maar te lopen aan om naar Pendys, lopen een paar blokken van uw recht om naar snuisterijen, L'Fisher Hotel, Calea, Felicia's etc. verderop aan uw rechterhand via jeepney brengt u naar het stadhuis, overheids terrein, markt, kerk en de beroemde Manokan land! Lopen aan uw linkerzijde van het hotel zal om je naar Tom en Tom's cafe, Bascon en een jeepney rit naar Robinsons mall, Ceres bus terminal, en een driewieler terminal die u naar de ruïnes!
Dit is een budgethotel, dus verwacht niet te veel. Ze hebben airco, Wifi, een- en tweepersoonskamers. We zijn net nog mattres, dus het wordt een familiekamer. Kabel-tv, douche met warm en koud water, handdoeken en toiletartikelen zijn ook inbegrepen. Er is een gemeenschappelijke ruimte op de begane grond naast de receptie tabel kunt u hangen - daar, nieuwe vrienden ontmoeten, lees boeken en tijdschriften en bewonder de foto's aan de muren. Er is ook een mini souvenir winkel op de hoek voordat je de 2 e verdieping.
Momenteel zijn ze aan het renoveren voor groepen van 6 en meer en ik denk dat zij een cafe of restobar binnenkort.
Mijn zorgen in dit hotel is: 1 ) geen bidet en geen scheplepel. we moesten vragen om een scheplepel en ze gaven ons een 2 ) Ik hoop dat ze nog steeds een kabinet van zelfs een kleerhanger misschien bij de parkeerplaats aan de achterkant van de deur. Ik denk dat het nog haalbaar is.
Over - al is dit hotel is ok voor mij. Het personeel was vriendelijk, behulpzaam en gastvrij : ) altijd vrolijk ook! We zijn altijd uit het hotel dus een goede overnachting en een mooie badkamer is prima met mij : )
Soloreiziger

Opmerking: 18 jun. 2017

Verblijfdata: jun. 2017

1,0/5
h_vs

Teleurgesteld

Ik boekte een kamer telefonisch en werd verteld ja sir haar bevestigd. Op de dag van vertrek ze mij toegangscodes. en zei was mijn reservering geannuleerd vanwege geen aanbetaling.
Zelfs na hun uitleggen de situatie ze bleef maar zeggen dat we hebben tekst u maar zet gewoon ze logen geen tekst vraagt ontvangen voorschot.
Ze klantenservice zuigt en ik kon deze plek nooit aanraden.

Antwoord van hotel

Opmerking: 2 augustus

In behalf of management, we thank you for your feedback. It is our thrust to address your concerns as a budget hotel. We will meet with our team to make sure you may have a better and happier stay next time. Again, we consider your feedback as room for improvement for us
Stel

Opmerking: 25 mrt. 2017

Verblijfdata: mrt. 2017

1,0/5
h_vs

Last minute annuleren

Ik heb dit hotel 2 maanden geleden dan op de dag van mijn boeking, stuurden ze me een tekstbericht dat mijn boeking geannuleerd vanwege het feit dat het hotel volgeboekt. Ik ben zo teleurgesteld dat ik vond op de dag zelf. Goede zaak het is niet het hoogseizoen dus ik was in staat om vooraf in een ander hotel en ze brachten ons op het laatste moment. Ze hebben misschien bepaalde redenen voor het annuleren maar ik hoop alleen dat ze vertelde me eerder en ik hoop ook dat dit niet weer gebeurd aan iedereen. Ze moeten gewoon verbeteren.

Antwoord van hotel

Opmerking: 2 augustus

In behalf of management, we thank you for your feedback. It is our thrust to address your concerns as a budget hotel. We will meet with our team to make sure you may have a better and happier stay next time. Again, we consider your feedback as room for improvement for us
Stel

Opmerking: 13 jan. 2017

Verblijfdata: dec. 2016

4,0/5
h_vs

Toegankelijk, huiselijk gevoel

Locatie: De locatie is zeer goed bereikbaar vanaf de luchthaven. Het is seconden verwijderd van de snelweg dus dat een taxi of rijden op een jeepney geen probleem zal zijn.
Het ligt naast een Tom n Toms koffiezaak en er zijn verschillende restaurants die op loopafstand van het hotel.
Kamer: De kamer was kaal en bevatte alleen de benodigdheden (TV, bed, 2 nachtkastjes, kleine ottomaanse) . De badkamer was echt heel klein. Het was moeilijk om te bewegen.
Toen we aankwamen, de badkamer rook alsof het was niet gelucht en alsof het water liep niet goed. Maar na een paar gebruikt de geur ging weg.
Ze bieden handdoeken evenals toiletartikelen (tandenborstel inbegrepen)
De muren zijn dun ik denk dat als je hoorde de voetstappen en als de andere gasten zijn echt lawaaierig.
Gemeenschappelijke ruimte: de 2 e verdieping had een gemeenschappelijke ruimte die met tafels en stoelen waar de gasten konden hangen. Je kan gebruik maken van het bestek, glazen voor gratis en ze ook gratis warm & koud water. Je kon ook vragen uw voedsel te bewaren/ijs op hun koelkast.

Antwoord van hotel

Opmerking: 2 augustus

In behalf of management, we thank you for your feedback. It is our thrust to address your concerns as a budget hotel. We will meet with our team to make sure you may have a better and happier stay next time. Again, we consider your feedback as room for improvement for us
Familiereiziger

Opmerking: 3 jan. 2017

Verblijfdata: jan. 2017

4,0/5
h_vs

Waar voor uw geld

Fantastisch Hotel
nette kamer , zeer dicht bij verplicht plaatsen zoals winkelcentra, restaurants. Medewerkers zijn goede houding , gedrag en zeer behulpzaam.
We verblijven hier als mijn vlucht de volgende dag vroeg in de ochtend. Personeel mij te helpen organiseren van de taxi en helpen te zeggen welke zijn de winkelcentra in de buurt die goed te bezoeken.
  • ...

Zeer goede locatie

4,3

26th Lacson St, Bacolod City, 6100, Filipijnen|1,82 km van stadscentrum

10 aanbevolen activiteitenbinnen 0,79 km

Luchthavenbinnen 5,56 km

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:30

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Van het menu

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies. Laat Hometown Hotel - Lacson Bacolod van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Zorg er i.v.m. het coronavirus voor dat je deze accommodatie alleen boekt als je de lokale overheidsmaatregelen van de bestemming opvolgt, zoals bijvoorbeeld de maximale groepsgrootte of goedgekeurde reisdoelen. Een borg van PHP 200 is verplicht. Deze wordt contant geïnd. Je wordt terugbetaald bij het uitchecken. Je borg wordt volledig contant terugbetaald, na controle op eventuele schade aan de accommodatie.
Belangrijke informatie over de stad
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Hometown Hotel - Lacson Bacolod: veelgestelde vragen

Ja, Hometown Hotel - Lacson Bacolod heeft een restaurant.
Bij Hometown Hotel - Lacson Bacolod kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:30.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hometown Hotel - Lacson Bacolod.
Hometown Hotel - Lacson Bacolod ligt op 1.8 km van het stadscentrum van Bacolod City.
Hometown Hotel - Lacson Bacolod ligt in Bacolod City, Filipijnen en ligt op 1.8 km van het stadscentrum van Bacolod City.

Heb je vluchten of een auto nodig voor je reis?

Wist je dat we je kunnen helpen bij het plannen van de rest van je reis? Ontvang exclusieve aanbiedingen en geweldige tarieven voor vluchten en autoverhuur.
Vluchten naar Bacolod City
Autoverhuur in Bacolod City
  1. Start
  2. Hotels
  3. Filipijnen
  4. Negros Occidental
  5. Bacolod City
  6. Hometown Hotel - Lacson Bacolod
Download onze app
NL·nl-NL·€ EUR
HelpPrivacyinstellingenInloggen
CookiebeleidPrivacybeleidAlgemene gebruiksvoorwaardenBedrijfsinformatie
  • Hotelgids
  • Binnenlandse vluchten
  • Vliegtickets
  • Hotels
  • Autoverhuur
  • Reisapp
  • Reistrends
  • Sitemap
  • Vakantiebestemmingen
  • Over ons
  • Waarom Skyscanner?
  • Media
  • Ons team
  • Toegankelijkheid
  • Duurzaamheid
  • Vacatures
  • Nieuwsartikelen
  • Zo werkt Skyscanner
  • Samenwerken
  • Adverteer bij ons
  • Reisinzicht
  • Affiliates
  • Reis-API's
  • Vliegtickets
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam Schiphol
    • Nador
    • Tanger Ibn Battouta
    • Jakarta
    • Antalya
    • Kayseri
    • Denpasar (Bali)
  • Hotels
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam
    • Nador
    • Tanger
    • Jakarta
    • Antalya
    • Kayseri
    • Denpasar
  • Autoverhuur
    • Istanboel
    • Bangkok
    • Amsterdam
    • Nador
    • Tanger
    • Jakarta
    • Antalya
    • Kayseri
    • Denpasar
© Skyscanner Ltd 2002 – 2025

We respecteren je privacy

Om je ervaring te personaliseren, verzamelen we gegevens over hoe je Skyscanner gebruikt, waaronder persoonsgegevens zoals je IP-adres. Met het volgende doel: informatie op een apparaat opslaan en/of openen, voor gepersonaliseerde advertenties, advertentiemetingen, doelgroepenonderzoek en ontwikkeling van diensten. Lees ons Cookiebeleid.

Wij en onze 138 partners kunnen voor bepaalde doeleinden een beroep doen op gerechtvaardigd belang in plaats van toestemming. Accepteer alle cookies door ‘Alles accepteren’ te selecteren of sta alleen essentiële cookies toe door ‘Alleen essentiële cookies accepteren’ te selecteren. Ga naar ‘Instellingen beheren’ om je voorkeuren bij te werken.

Beheer je voorkeuren of trek je toestemming op elk moment in via de Privacyinstellingen.

Instellingen beheren